Hakkımızda

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Destek Altyapı Geliştirme Donanım Tedarik Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 1991 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.


1991 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting ve IT Alt Yapı Geliştirme pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2008 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu amaçla Mayıs 2011 ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de IT Teknolojileri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.


Sunduğumuz hizmetler arasında Donanım Tedarik Teknik Destek Fiber Metro Ethernet İnternet Ve Noktadan Noktaya İletişim Ses Taşıma, Profesyonel Wireless İnternet,Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Streaming Servisleri ( Canlı Yayın ) Sunucu Barındırma (Dedicated) ve Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır.


Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.